Alois Kalvoda - Na kraji lesa

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x31 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96605. Na kraji lesa
Dražba ukončena:29.06.2023 20:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč