Alois Kalvoda - Krajina s rybníkem

Olej na plátně, 38x25 cm. Signováno vpravo dole Kalvoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

58578. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:28.04.2021 22:12:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč