Alois Kalvoda - Husy na rybníčku

Olej na kartonu, 32x38 cm. Signováno vlevo dole A. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

posouzeno znalcem
115446. Husy na rybníčku
Zbývá:23 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:00:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč