Alois Kalvoda

60277. Březová alej

popis: Mezzotinta, 17x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Alois Kalvoda. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 19:57:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč