Alois Kalvoda - Rybníček v lukách

Pastel, 33x47 cm, signováno vlevo dole Al. Kalovda, rám, pasparta, zaskleno.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Mírně poškozeno.

3794. Rybníček v lukách
Dražba ukončena:28.01.2016 20:23:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč