Alois Kalvoda - Podhorská vesnice

Olej na lepence, 35,5x44 cm, signováno vlevo dole Al. Kalvoda, rám.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

2769. Podhorská vesnice
Dražba ukončena:30.09.2015 21:08:33
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč