Alois Kalvoda - okruh - Tam tančejí víly

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 29x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis k historii obrazu

Alois Kalvoda - okruh
72879. Tam tančejí víly
Dražba ukončena:23.02.2022 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč