Alois Ježek - Zlatá ulička

Olej na kartonu, 55x58 cm. Signováno vpravo dole Ježek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

104690. Zlatá ulička
Dražba ukončena:22.10.2023 20:28:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč