Alois Ježek - Vlašská ulička

Kombinovaná technika, 42x29 cm. Signováno vlevo dole Jeřek Alois 42. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

99805. Vlašská ulička
Dražba ukončena:30.07.2023 21:11:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč