Alois Ježek - Pražské zákoutí

Akvarel, 41x28 cm. Signováno vpravo dole Ježek A. 32. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

76526. Pražské zákoutí
Dražba ukončena:11.05.2022 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč