Lept s kvašem, 17x17 cm. Signováno vpravo dole v tisku Ježek Alois 1918. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.
o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.