Alois Ježek - Pohled na Pražský hrad

Kombinovaná technika, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Ježek A. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

76715. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:12.05.2022 21:55:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč