Alois Ježek - Motiv z Karlova mostu

Akvarel, 48x29 cm. Signováno vlevo dole Ježek A. 26. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

100224. Motiv z Karlova mostu
Dražba ukončena:06.08.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč