Alois Janeček-Pardubský - Rákosí

Olej na plátně, 66x76 cm. Signováno vpravo dole A. Janeček-Pardubský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1894 - 1974

21163. Rákosí
Dražba ukončena:27.06.2018 19:33:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč