Alois Janeček-Pardubský - Prosluněná krajina

Olej na kartonu, 25x37 cm, signováno vlevo dole s věnováním Janeček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

20433. Prosluněná krajina
Dražba ukončena:31.05.2018 18:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč