Alois Janeček-Pardubský - Před statkem

Olej na kartonu, 39x48 cm. Signováno vpravo dole Alois Janeček Pardubský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

304019. Před statkem
Dražba ukončena:15.03.2020 20:08:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč