Alois Janeček-Pardubský - Na mýtině

Olej na kartonu, 28x38 cm, signováno vlevo dole Janeček Pardubský, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

9064. Na mýtině
Dražba ukončena:30.03.2017 22:00:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 30.03.2017 21:55:07 2279
800 Kč 26.03.2017 19:44:40 741