Alois Janeček-Pardubský - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 50x57 cm, signováno vlevo dole Janeček Pardubský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

8931. Na kraji lesa
Dražba ukončena:30.03.2017 19:47:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč