Alois Janeček-Pardubský - Letní krajina

Olej na kartonu, 70x80 cm. Signováno vlevo dole A. Janeček Pardubský 21 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1894 - 1974

92463. Letní krajina
Dražba ukončena:26.03.2023 21:10:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč