Alois Janeček-Pardubský - Kuchyňské zátiší

Olej na kartonu, 35x37 cm. Signováno vlevo dole Alois Janeček Pardubský. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1894 - 1974

63996. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:22.08.2021 20:55:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč