Alois Janeček-Pardubský

38317. Kaple svatého Cyrila a Metoděje na Radhošti

popis: Olej na plátně, 60x91 cm. Signováno vlevo dole A. Janeček- Pardubský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

dražba ukončena: 28.11.2019 22:50:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.11.2019 22:39:35 2939