Alois Janeček-Pardubský - Břízy nad řekou

Detail položky

Detail položky

Pastel, 23x23 cm. Signováno vlevo dole A. Janeček Pardubský. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 28 cm

 

o autorovi: 1894 - 1974
Narodil se v Praze. Malířství studoval na akademii v Mnichově u prof. Schumanna. Po návratu do Čech maloval krajiny a genry hlavně na Českomoravské vysočině, v Orlických horách, v Podkrkonoší, na Turnovsku, na Moravě a Tatry na Slovensku. Dále v Dalmácii, Bosně a Rakousku.

126341. Břízy nad řekou
Zbývá:9 dnů, 12 hodin
Konec dražby:13.10.2024 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci