Olej na plátně, 76x95 cm. Signováno vpravo dole A. Holub 30. Rám.
o autorovi: 1894 – 1975
Malíř, sochař. Studoval na AVU v Praze u J. Štursy. Maloval převážně krajiny, v sochařství se zaměřoval na akt. Byl členem Umělecké besedy slovenské, jeho díla jsou v majetku SNG v Bratislavě.