Alois Fišárek

13129. Zátiší

popis: Barevná litografie, 57x42 cm, signováno vpravo dole Al.Fišárek, volný list.

Pozn.: V papíře pečeť ELK, značeno 423/500

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

dražba ukončena: 12.10.2017 18:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.10.2017 17:47:11 2918