Alois Fišárek - Zátiší

Olej na kartonu, 55x55 cm. Signováno vpravo dole Fišárek 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85045. Zátiší
Dražba ukončena:26.10.2022 22:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč