Alois Fišárek - Zátiší

Olej na papíře, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Fišárek 44. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

57508. Zátiší
Dražba ukončena:01.04.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč