Alois Fišárek - Vinkovci

Olej na kartonu, 40x65 cm. Signováno vpravo dole Fišárek 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu štítek.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
100253. Vinkovci
Dražba ukončena:30.08.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč