Alois Fišárek - Na samotě

Olej na plátně fixované na kartonu, 36x51 cm. Monogramováno vpravo dole AF 24. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

21224. Na samotě
Dražba ukončena:27.06.2018 20:38:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč