Alois Fišárek - Na kraji města

Olej na papíře, 22x40 cm, signováno vpravo dole Fišárek 36, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně polita. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

13683. Na kraji města
Dražba ukončena:26.10.2017 18:07:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč