Alois Fišárek - Kytice ve váze

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 60x45 cm. Signováno vpravo dole A. Fišárek 54. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 73 cm

 

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha
Žák AVU (1924-1929; prof. O. Nejedlý). Věnoval se převážně figurální tvorbě, krajinomalbě a zátiší. Působil jako profesor na VŠUP a na AVU. Vystavoval v Praze, ale také i v Prostějově a Zlíně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo
118113. Kytice ve váze
Dražba ukončena:23.06.2024 21:32:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 700 Kč 23.06.2024 21:29:08 2405
2 600 Kč 23.06.2024 21:26:52 10449
2 500 Kč 23.06.2024 21:24:24 2405
2 400 Kč 23.06.2024 21:21:25 10449
2 300 Kč 23.06.2024 21:19:54 2405
2 200 Kč 23.06.2024 21:17:25 10449
2 100 Kč 23.06.2024 21:15:51 2405
2 000 Kč 23.06.2024 21:13:20 10449
1 900 Kč 23.06.2024 21:11:41 2405
1 800 Kč 23.06.2024 21:11:05 10449
1 700 Kč 23.06.2024 21:09:15 2405
1 600 Kč 23.06.2024 21:08:48 10449
1 500 Kč 23.06.2024 21:07:20 2405
1 400 Kč 23.06.2024 21:05:13 1610
1 300 Kč 23.06.2024 21:04:45 2405
1 200 Kč 22.06.2024 21:44:57 3743
1 100 Kč 14.06.2024 11:50:43 1018
1 000 Kč 14.06.2024 10:38:31 831