Alois Fišárek - Kuchyňské zátiší

Litografie, 45x56 cm. Signováno tužkou vpravo dole Al. Fišárek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

81922. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:17.08.2022 23:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč