Alois Fišárek - Kubistické zátiší

Akvarel na papíře, 46x34 cm. Signováno vpravo dole Al. Fišárek, datováno vlevo dole 1963. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105565. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:30.11.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč