Alois Fišárek - Krajina za městem

Olej na plátně, 64x94 cm. Signováno vlevo dole A. Fišárek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105451. Krajina za městem
Dražba ukončena:29.11.2023 21:11:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 29.11.2023 21:08:10 1252