Alois Fišárek - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 42x70 cm, signováno vpravo dole Fišárek, rám.

1906, Prostějov - 1980, Praha

2780. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:30.09.2015 21:17:06
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč