Alois Fišárek - Zátiší s nakrojeným bochníkem

Kombinovaná technika, 23x29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1942, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu razítko z výstavy Mánesa 1943

1277. Zátiší s nakrojeným bochníkem
Dražba ukončena:02.06.2014 22:22:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč