Alois Fišárek - Venkovská krajina

Olej na plátně, 37x63 cm, signováno vlevo dole A. Fišárek, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

6901. Venkovská krajina
Dražba ukončena:25.01.2017 19:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč