Alois Fišárek - V polích

Olej na kartonu, 45x65 cm, signováno vpravo dole Fišárek 52, rám.

1906, Prostějov - 1980, Praha

5627. V polích
Dražba ukončena:29.09.2016 20:25:33
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 100 Kč