Alois Fišárek - Svatební kytice

Kombinovaná technika, 30x60 cm, signováno vpravo dole Fišárek 42, rám, zaskleno.

1906, Prostějov - 1980, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5916. Svatební kytice
Dražba ukončena:26.10.2016 20:26:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč