Alois Doležel - Odpočinek v kamenolomu

Olej na plátně, 90x79 cm. Signováno vpravo dole Alois Doležel. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

22727. Odpočinek v kamenolomu
Dražba ukončena:27.09.2018 20:34:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč