Alois Bubák - Plöckensteinské jezero

Rytina, 47x60 cm. Signováno vpravo dole v tisku Bubák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1824 - 1870
Narodil se v Kosmonosech. Po studiu bohoslovectví studoval v Praze AVU. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 300 000 Kč.

68424. Plöckensteinské jezero
Dražba ukončena:31.10.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč