Alois Bubák - Městečko v podhůří

Akvarel, 15x20 cm. Monogramováno vpravo dole A.B. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1824 - 1870
Narodil se v Kosmonosech. Po studiu bohoslovectví studoval v Praze AVU. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 300 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
88741. Městečko v podhůří
Dražba ukončena:25.01.2023 20:51:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč