Akvarel, 15x20 cm. Monogramováno vpravo dole A.B. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1824 - 1870
Narodil se v Kosmonosech. Po studiu bohoslovectví studoval v Praze AVU. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 300 000 Kč.