Alois Bubák - Malý a Velký Blaník

Chromolitografie, 16x21,5 cm, pasparta, mírně poškozeno.

o autorovi: 1824 - 1870
Narodil se v Kosmonosech. Po studiu bohoslovectví studoval v Praze AVU. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 300 000 Kč.

7500. Malý a Velký Blaník
Dražba ukončena:15.02.2017 19:43:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč