Alois Bílek - Po žních

Olej na kartonu, 34x42 cm. Signováno vpravo dole A. Bílek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1887 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 564 000 Kč.

86267. Po žních
Dražba ukončena:30.11.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč