Alois Bílek - Dům na pobřeží

Olej na plátně, 33x41 cm, signováno vlevo dole A. Bílek, rám.

1887, Slupy u Tábora - 1961, Praha
Student technického učení, ze kterého přesídlil na Akademii v Praze (prof. Pirner). Malíř zátiší a podobizen. Na delší čas se usadil v Paříži, kde byl pravidelným účastníkem místních výstav.

Pozn.: Malba místy opadaná. V malbě krakeláž.

4431. Dům na pobřeží
Dražba ukončena:30.03.2016 18:30:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč