Alois Bátrla

308487. Výhled do kraje

popis: Akvarel, 23x16 cm. Signováno vlevo dole Alois Bátrla 37. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.04.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.04.2021 22:58:53 3830