Olej na překližce, 42x52 cm. Signováno vpravo dole A. Arnegger. Rám. Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.
o autorovi: 1879 - 1967 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.