Alois Arnegger - Venkovský dům

Olej na překližce, 42x52 cm. Signováno vpravo dole A. Arnegger. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1879 - 1967
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

29545. Venkovský dům
Dražba ukončena:27.03.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč