Olej na plátně, 71x97 cm. Signováno vlevo dole A. Arnegger. Nerámováno.
Stav: Malba na několika místech protržena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1879 - 1967
Rakouský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.