Olej na plátně. 71 x 97 cm celkový rozměr 110 x 130 cm Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Malba poškozena. Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Olej na plátně, 71x97 cm. Celkový rozměr s rámem 110x130 cm. Signováno vlevo dole A. Arnegger. Rámováno.
o autorovi: 1879 - 1967
Rakouský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.