Kombinovaná techniky, 45x60 cm, signováno vpravo dole Janeček-Pardubský, rám, zaskleno.
1894, Žižkov
Studoval v Mnichově u prof. V. Schumanna. Procestoval Slovensko, Dalmácii, Bosnu a Rakousko. Malíř krajin a genrů. Tvořil motivy z Rábu v Dalmácii, Slovenska, Podkrkonoší i Posázaví.
Pozn.: Poškozeno.