Jaroslava Solovjevová - Turnov

Olej na plátně, 60x45 cm, signováno vzadu J. Solovjevová, olištováno.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

3074. Turnov
Dražba ukončena:26.11.2015 18:31:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč